Při vybavování bytu nezapomeňte na rámečky unica colors

Každému vyhovuje jiný styl bydlení i zařízení. Někdo bude ladit prostory do stylu provence, hyde, italského, francouzského, industriálního, venkovského nebo skandinávského. Je v podstatě jedno, zdali bude styl konzervativní nebo extravagantní, ale vždy by mělo zůstat zachováno to podstatné. Jedná se vhodně zvolené dispoziční řešení, kdy by v domě nebo bytě mělo zůstat zachováno to podstatné, čemu se běžně říká veřejná zóna – kuchyně, jídelna, obývací pokoj. Můžeme sem zařadit i pracovnu nebo pokoj pro hosty. Jsou to místa, kde se budeme nejčastěji setkávat nejen v rodinném kruhu, ale i s přáteli.
Zařízení bytu pak různě ladíme podle tvarů, barvy a také finančních možností. Dnes se již nelpí pouze na jednotné barvě, a tak i malba na zdech může být krásně doplňující k celkovému interiéru. Co je velmi praktické a na pohled příjemné, jsou vypínače a zásuvky, které mají možnost výměny krycího rámečku.

tři zásuvky

Jaké jsou jejich výhody?

  • Výměna je velmi jednoduchá a není potřeba volat na pomoc odborníka. Rámeček stačí pouze vytlačit a místo něj dát buď jinou barvu, nebo zvolit jiný materiál.
  • Barvu snadno sladíme podle barvy v interiéru, takže se stanou zásuvky i vypínače vhodným doplňkem pokoje.
  • Vyměnit barevný rámeček trvá pouze několik minut.
  • Unica colors najdou uplatnění nejen v domácnostech, ale i v kancelářích nebo komerčních prostorech.
  • Jdou barevně sladit – jiná barva vypínače se oddělí jinou barvou rámečku u vypínače.
  • Mají stylový vzhled a splňují svojí podstatu.
  • Rozzáří místnost a působí velmi příjemně.
  • Cenově jsou dostupné.

zásuvky

I malá změna způsobí velkou radost

Vyměnit barevný rámeček za bílý není zase tak velká změna, ale rozhodně to zvedne design interiéru. Podobně jako květina ve váze udělá radost, tak i barevný rámeček potěší srdíčko. Výrobce pamatoval na možnosti kombinace barev, takže si skutečně vybere každý. Výhodou může být i to, že po vymalování jinou barvou si můžeme opět udělat radost výměnou barev u vypínače a zásuvky.

Comments are closed.