Zdravé zoubky


Opravdu hodně mě mrzelo, když moje zuby nebyly tak dokonalé a perfektní, jak já sama jsem si ji přála. Opravdu hodně mě mrzelo, že jsem měla přední vrchní zuby takové, že se mezi nimi měla mezeru. A to ne úplně malinkou, ale docela velikou, což bylo také velice nepraktické. Třeba když jsem jedla jablko anebo ořechy, tak se mi kolikrát stalo, že mezi právě tou větší mezerou něco zaseklo a bylo to velice nepříjemné. Samozřejmě, že to šlo ihned velice a snadno odstranit, ale je to velmi nepříjemné a vadilo mi to. Také mě trápily zase spodní zuby, které jsem měla trošku ulámané a takové popraskané. Bylo to hlavně z toho důvodu, že jako malé dítě jsem spadla na kole a měla jsem poraněnou pusu a také zuby.

Znáte své zuby?

Jenomže zubní lékařka mi řekla, že postupem času se všechno zlepší, protože jsem ještě dítě. Opravdu nechápu, že tohle zubní lékařka mohla říct, když už jsem měla všude druhé zuby. Já sama jsem vždycky si přála mít opravdu dokonalý a bezchybný chrup, takže absolutně nechápu, že tohle zubař může někdy říct. A hlavně po takovém škaredém úrazu, když jsem měla opravdu popraskané spodní zuby. Myslela jsem si, že se to třeba fakt možná do budoucna zpraví. Navíc jsem opravdu neměla důvod, proč bych v deseti letech nevěřila třeba zubnímu lékaři. Když zubní lékař říká, se to zlepší a zpraví samo, tak jsem vlastně ani netušila, že se to vůbec nespraví.

Zuby jsou v pořádku.

Neměla jsem žádné zubařské vědomosti, takže jsem neměla vůbec šanci jí nevěřit. Později jsem se dozvěděla, že když se to nespraví, tak by pro mě byly opravdu vhodné zubní fazety z Prahy. Pokud ještě neznáte zubní fazety z Prahy, tak já sama vám je doporučuji. Sice ano, cena je o něco větší, ale pokud chcete mít opravdu krásné a zdravé a rovné zuby, tak vám zubní fazety z Prahy opravdu moc doporučuji. Já tyto zubní fazety z Prahy mám už pět let a musím uznat, že jsem naprosto a nadmíru spokojená. Vůbec v ničem mi nepřekáží. Ostatní zuby vůbec neničí. Protože kamarádka mi řekla, že zubní fazety mohou zuby poničit. Tohle je ale omyl a zubní fazety z Prahy vám stoprocentně doporučuji.