Buď stres zlikviduje vás, nebo vy jeho

Co je to stres, ví snad každý. Potkává nás na každém kroku a je to daň za technický pokrok, který ale nejde kupředu v souladu s morálním (duchovním) uvědoměním. Čím více techniky http://www.ceskatelevize.cz/porady/1098111603-dobrodruzstvi-vedy-a-techniky/ kolem nás, a čím více morálně zaostalých jedinců ve společnosti (závistivých, zlých, sobeckých a bezcitných), tím větší vliv má stres na náš život.

V současné době mají výhodu lidé rázných povah, kteří si, jak se lidově říká „nenechají kálet na hlavu“ a řeší stresové situace přímo. Pokud jde o sebeobranu a nikoho tím cíleně nepoškozujete, je to nejlepší způsob, jak mu čelit. Jenže ono to nejde vždy tak přímočaře, například v zaměstnání nebo na úřadech, kde jste v oslabení, a může vás další konflikt stát mnoho sil.

dívka na posteli

Dnes to zkrátka není jednoduché, a proto je více než důležité používat za každých okolností zdravý selský rozum a snažit se stresovým situacím vyhýbat předem v rámci prevence, jak to jen jde. Čím více stresových situací ze života odstraníte, tím lépe, a tam, kde to moc dobře není možné, byste si mohli vypomáhat tzv. adaptogeny, což jsou bylinky proti stresu, které vyrovnávají hladinu stresových hormonů, aby byly v rovnováze vůči těm ostatním, například testosteronu. Adaptogenní byliny, kam patří Peruánský ženšen nebo Kotvičník zemní, jsou v tomto směru lepší volbou, než Viagra cena bez receptu.

krásná žena

Jestliže je totiž příliš mnoho stresových hormonů v krvi dlouhou dobu, značně to vyčerpá nadledvinky a o testosteronu si můžete nechat jen zdát. To se pak projeví svalovou slabostí, únavou, přibíráním na váze, depresemi, neschopností tvůrčí, zejména fyzické práce, a mimo jiné i poklesem erekce. Z muže se pak postupně stává troska, loutka, zmítaná stresem ode zdi ke zdi.

Nenechte to dojít tak daleko, protože tu nejde jen o erekci a nadváhu, ale ve hře je zrychlené stárnutí (oxidace organismu volnými radikály), a tím pádem náběh na řadu civilizačních chorob, jako jsou cukrovka, infarkty myokardu, cévní mozkové příhody a někdy i rakovina.

Comments are closed.