I Váš interiér si zaslouží tu nejvyšší kvalitu

V dnešní moderní době už prostě nenajdete v naší zemi domácnost či jiný interiér bez elektroinstalačních prvků. Jenže vypínače a zásuvky nejsou jen pomocníkem k tomu, aby se Vám doma rozsvítily světla, když potřebujete nebo abyste mohli do zásuvky zapojit nějaký přístroj, aby fungoval a mohl Vám usnadnit či zpříjemnit život. Ne, v dnešní době jsou elektroinstalační prvky také bytovým doplňkem, který musí svým designem ladit s celým interiérem.

hezký spínač

Přesně takové jsou zásuvky a vypínače z produktové řady unica basic. Už podle názvu jste jistě pochopili, že jde o základní řadu elektroinstalačních prvků, které jsou vhodné do naprosto každého interiéru. Jsou skvělým jednoduchým a přitom velmi vkusným doplňkem jak pro moderní domácnost, tak pro zastánce klasického stylu. Stačí si jen vybrat přesně ten model, který potřebujete.

Vypínače a zásuvky unica basic mají strojky s hladkou leštěnou povrchovou úpravou proti usazování prachu, tím pádem nevyžadují žádnou častou údržbu a dodávají se v základní čistě bílé barvě, která je neutrální barvou vhodnou opravdu kamkoliv. Samozřejmě, pokud patříte k zastáncům moderního stylu a rádi máte ve své domácnosti všechno barevně sladěné, není problém tyto bílé strojky oživit barevnými dekoračními či krycími rámy z dalších produktových řad od tohoto výrobce.

spojené zásuvky

Každopádně v produktové řadě unica basic najdete vypínače křížové, sériové i jednopólové, ale také třeba ovladače na žaluzie. Ve výběru zásuvek není tento skvělý výrobce nijak pozadu a má pro Vás připraveny všechny druhy a provedení od běžných síťových přes anténní až po datové či telefonní. Tak už na nic nečekejte a vstupte do naší nabídky a vyberte si i Vy tu nejvyšší kvalitu a spolehlivost, kterou Vám dnešní trh s elektroinstalací nabízí. Jistě i Vy budete velmi spokojeni s kvalitou i vzhledem těchto produktů na vysoké úrovni.

Comments are closed.