Hypotéka je řešení

Tím nemáme na mysli nějakou tu vindru do výplaty, která chybí na pivo či balíček cigaret. Ani nějakou tu pětistovku na běžný nákup potravin. Máme na mysli velkou sumu, za kterou by se dalo pořídit vlastní bydlení, a to co nejrychleji. Dítě pláče v kolíbce a dostat byt až už bude toto maličké v důchodu jaksi není dobré. Není liž pravda. Většinou se obydlení musí, nebo by alespoň měla postarat mužská populace. Tedy budoucí pán domu, či bytu. Takže je na něm, aby sehnal buďto ucházející podnájem, nebo sehnal peníze na vlastní dům, byt nebo cokoli, kde se dá slušně bydlet.

bankovky

A to nebude určitě nic tak jednoduchého. Známe praktiky dnešních bankovních domů. Například už při ověřování se jim nemusí líbit výše příjmu. Ano, to se stává zcela běžně. Člověk se domnívá, že na to má, ale banka jej vyvede z omylu. Ona totiž také počítá peníze, které musí zbýt na výživu dětí, manželky, pokud tato nepracuje a na zaplacení nájmu. Samozřejmě, že bere v potaz také zálohy na elektřinu, plyn, pravidelné splátky za mobil a tak dále a tak dále. A důrazně se nedoporučuje něco zamlčovat, či dokonce falšovat papír o výdělku.

peníze

Ano, toto se děje zcela běžně a již nemálo takových mudrlantů se pak setkalo s pracovníky činnými v trestním řízení. Nu, a to vše může skončit až v base neboli kriminále čili dýcháním károvaného vzduchu, je se říká v galerce. Existují však i jiné cestičky, jak se k hypotéce či jiné půjčce dostat a bez rizika trestního postihu, a také bez rizika odmítnutí žádosti. Je zde totiž americká hypotéka bez dokládání příjmů. Je to přesně to o čem je řeč. Příjmy se zde neberou v potaz tak přísně jako jinde. Banka se musí držet svých nařízení, kdežto zde to odpadá. Navíc se klade důraz na rychlost, aby peníze nebyla dány skutečně za nějakou dlouhou dobu. Zde se běžně stává že po podpisu jsou peníze na účtu týž den.